Бізнес заміна картриджів турбін

Заробляйте на ремонті турбін з мінімальними вкладеннями

Приблизно 80% турбін, які приходять на сьогоднішній день у ремонт, можуть бути відремонтовані заміною картриджа.

Полноценый ремонт турбин представляет сбой мини-производство с множеством станков, складом запчастей и сложной технологией ремонта. Другий спосіб ремонту турбіни це заміна картриджа Що таке картридж турбокомпресора? Це основна частина турбокомпресора, яка складається з корпусу, вала з колесом і підшипників. Фактично це турбіна без равликів. Під час експлуатації зношуються або пошкоджуються, як правило, ті деталі, які входять до складу картриджа. А равлики, як правило, не пошкоджуються.
Розвиток виробництва картриджів до турбін у Китаї призвів до того, що зараз у продажу є нові картриджі на величезну кількість автомобілів. Особливо багато картриджів є до легкових автомобілів з віком від 5 до 15 років. Практично для всіх поширених легкових автомобілів можна купити картридж турбокомпресора. При цьому всі складні високоточні операції, які використовуються під час повноцінного ремонту сервісами, стають непотрібними, оскільки картридж уже пройшов усі стадії балансування, перевірки на течію тощо. Він зібраний і перевірений. Відповідно, практично будь-яке СТО або будь-який слюсар "з руками" може навчитися їх міняти.

Що потрібно для заміни картриджів

 1. хороший верстак із лещатами з металевою поверхнею;
 2. ріжкові ключі, головки, кільцезнімачі та ін. слюсарний інструмент;
 3. компресор;
 4. піскоструминний апарат (для очищення равликів, адже їх прикрутять старі до нового картриджа);
 5. стенд для налаштування геометрії;
 6. тестер для перевірки електронного сервоприводу;
 7. вакуумметр для налаштування клапана турбін із вакуумним актуатором і для перевірки вакуумних актуаторів.
Зверніть увагу: тут немає балансувальних верстатів!
Так, по-хорошому, можна додати розгінний стенд, типу СБР-10, для перевірки якості балансування картриджів і перевірки їх на протікання мастила, але можна купувати картриджі трохи дорожчі та якісніші, типу Jrone... і відкласти купівлю розгінного стенда на деякий час. І тоді, вклавши приблизно 10 тис. доларів у список того, що потрібно (а якщо у Вас є слюсарний інструмент і верстак, компресор - то Вам потрібні тільки позиції з п. 4. до п. 6), можна мінімальними вкладеннями почати лагодити турбіни для Ваших клієнтів. При цьому, через відсутність вкладень у дороге обладнання, відсутність витрат на оренду приміщень для цього обладнання, відсутність робітників та їхньої зарплати, виникає дуже швидка окупність. І все вище перераховане - це конкурентні переваги перед традиційними сервісами.

Більшість великих сервісів пішли в регіони саме з цією моделлю:

А) Основний сервіс є основний сервіс, який лагодить турбіни за традиційною повноцінною технологією. Ось приклад традиційного сервісу - посилання
Б) Філії у всіх інших містах відкривають приймальні, у яких проводять тільки заміну картриджів, при цьому укомплектовують ці приймання тільки мінімальним комплектом обладнання.
Відкрити сервіс із заміни картриджів також може бути гарною ідеєю для тестування регіону або населеного пункту, якщо Ви збираєтеся відкрити повноцінний ремонт. Вкладень у 6 разів менше. І якщо бізнес із заміни картриджів піде добре, то можна і повноцінний ремонт відкрити. А якщо щось піде не так, то перевезти такий сервіс із заміни картриджів можна в інший регіон з мінімальними витратами і втратами. Так само гарною ідеєю відкрити такий сервіс буде для тих, хто 20 ... 25 турбін своїх клієнтів відвозить у спеціалізований сервіс з ремонту турбін зі свого сервісу щомісяця. Ви просто можете мати додатковий заробіток і нікуди не їздити....

Що пропонує ВТМ ГРУП:

1. обладнання власного виробництва

Ми володіємо 25-річним досвідом у виробництві обладнання для турборемонту, в Україні наших балансувальних і настроювальних верстатів експлуатується більше, ніж верстатів усіх інших виробників.

За допомогою наших верстатів ремонтують усі лідери ринку турборемонту: Турбомікрон, TurboSTO, Центр Турбін, TurboAM, Genstar, Turbocraft.

2. Курс навчання методиці самостійної заміни картриджа

Ми готові навчити Вас користуватися цим обладнанням і навчити як правильно міняти картриджі. Там багато нюансів, про які не розповідають на Youtube. А деякі відео на Youtube про заміну картриджів взагалі шкідливі.

3. Постачання картриджів турбін

Ми готові поставляти Вам найкращі за співвідношенням ціна якість картриджі, з наявних на ринку фірми Jrone. При цьому, якщо до Вас принесуть турбіну, на яку немає картриджа, ми готові прийняти її в роботу і зробити їй ремонт, залишивши Вам комісійні в розмірі 20% або підказати найближчий пристойний ремонт турбокомпресорів з обладнанням.

ХОЧЕТЕ ВІДКРИТИ ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС? ПРИХОДЬТЕ ДО НАС!!!

МИ ДОПОМОЖЕМО ВІДКРИТИСЯ З МІНІМАЛЬНИМИ ВИТРАТАМИ!!!!

Отримайте комплексну пропозицію щодо відкриття свого бізнесу

Залиште заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі для підготовки комерційної пропозиції


  ЗАМІТКА: Якщо Ви хочете поміняти картридж один раз у своїй машині, то віддайте свою турбіну в сервіс, який вміє це робити. Помилки під час заміни можуть Вам коштувати не тільки поломки картриджа, а й інших вузлів в автомобілі. А відео на Youtube в основній своїй масі, на цю тему шкідливі і не показують суть проблем і правильність дій під час заміни.

  Вивчіть інші можливості