Пропонуємо готовий бізнес “Ремонт карданних валів”

Отримайте комплексну пропозицію щодо відкриття свого ремонту карданних валів з одних рук

ПРЕС МЕХАНІЧНИЙ ГВИНТОВИЙ ПРК-2
ПРЕС МЕХАНІЧНИЙ ГВИНТОВИЙ ПРК-2

Увесь комплекс обладнання для балансування карданних валів.

Ділимося досвідом роботи двох власних сервісів по ремонту карданних валів. Ми самі ремонтуємо кардани та працюємо на своєму обладнанні, тому устаткування адаптоване для тих, хто на ньому працює. C нашим обладнанням термін окупності вашого бізнесу зменшиться у 2-3 рази. Ми не продаємо франшизу, кожен клієнт отримує те, що потрібно саме йому.
РОЗМІР РИНКУ КАРДАННИХ ВАЛІВ
Цей ринок характерний наявністю великої кількості спецтехніки, на яку не завжди є в наявності готовий карданний вал як запасна частина. Крім того, вартість нових карданних валів може бути просто фантастичною. Всі вантажівки + вся спеціальна техніка + велика частина мікроавтобусів обладнана карданними валами.
РЕГІОНАЛЬНІСТЬ
В Одесі не менш 7 ремонтів карданних валів і не менш 5 ремонтів турбокомпресорів (і це тільки ті, у кого є обладнання) в місті з населенням 1 млн. осіб. Всім цим майстерням вистачає місця і роботи на місцевому ринку. Зараз на ринку переважає ситуація, коли карданні вали з регіонів їдуть в якийсь сусідній обласний центр або в столицю для ремонту. Однак в майбутньому так явно не буде.
У регіонального ремонту є ряд явних переваг перед столичними. І ці переваги з часом стануть визначальними:
1. Відсутність тимчасових і грошових витрат на транспортування, що скорочує простої автотранспорту.
2. У регіональних ремонтників є можливість бачити автомобіль, з якого до нього потрапив в ремонт карданний вал. Є доступ до безпосереднього господаря авто, СТО, яке обслуговує авто, а також самого автомобілю, що різко підвищує можливості для розв'язання проблем авто в цілому.
3. Нижче рівень з / п в регіоні.
4. Є можливість знімати і встановлювати вал назад.
5. У столицях різних країн дуже дорого зняти / поставити вал + ніде зберігати автомобіль під час ремонту. Статистика говорить про те, що в містах від 300 тис. осіб цей бізнес буде точно прибутковим.

У містах понад 1 млн. осіб комфортно зможуть працювати від 2 до 5 майстерень. Причому ці цифри характерні для 2014 року, а з ростом ринку вони будуть рости.

 
 
РОЗВИТОК
За 16 років роботи ми спостерігали сотні компаній, які відкрили ремонт карданних валів. Ми вчилися в них, так само як вони у нас. Дуже часто ми йшли поруч і фіксували як удачі, так і помилки. Ми нагромадили величезний досвід та готові їм ділитися. Узагальнюючи цей досвід, можна сміливо сказати, що всі успішні у цій галузі компанії дуже схожі один на одного.
А всі неуспішні, неуспішні з різних причин. Ми впевнено можемо показати Вам швидкий і прямий шлях до успіху в цій галузі. Ми самі його пройшли. Ми самі успішно виробляємо карданні вали, використовуючи обладнання власного виробництва, і самі застосовуємо ті навички, яким навчаємо інших людей.
На ринку є багато компаній, які виробляють - продають балансувальні верстати, але вони самі на них ніколи не працювали та навіть не здогадуються про їхні недоліки. На ринку є багато компаній, які продають зап.частини до карданів, але часто не знають нічого про ці з/ч, тому що самі їх ніколи не перевіряли. Вони не перевіряли відповідність геометричних розмірів з/год, не використовували їх при ремонті карданних валів, не встановлювали на вал і не мають досвіду ремонту із застосуванням цих з/ч.
Практично у всіх, хто щось робить, є чому повчитися. Кожен із цих людей якимось чином видозмінює технологію, знаходить свої технічні рішення, вони будуть і у Вас, якщо Ви займетеся цим бізнесом. Але на початку шляху немає сенсу винаходити «колесо». Воно винайдене до Вас. Ми просто допоможемо Вам пройти початковий шлях, який ми самі йшли кілька років за кілька місяців.
Ми не продаємо франшизу і не «прив'язуємо» себе назавжди (хоча розуміємо, що це збільшило б наші доходи). Це пов'язано з тим, що ми співпрацюємо з великою кількістю підприємств на ринку, яким необхідне тільки наше обладнання, тому що вони самі пройшли весь інший шлях і просто не потребують нашого навчання, з/ч і т.д.
 
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
 1. Демонстрацію працюючого успішного підприємства з ремонту.
 2. Постачання балансувального обладнання (весь комплекс).
 3. Постачання допоміжного обладнання.
 4. Безкоштовне навчання роботі з усім обладнанням, що поставляється.
 5. Допомога та консультації у підборі решти обладнання.
 6. Платне навчання самому процесу ремонту карданного валу (фактично ми передаємо при цьому технології ремонту, напрацьовані нами та нашими партнерами).
 1. Постачання якісних з/год для ремонту + консультації, де ще можна купувати з/ч тому що тут потрібен дуже широкий асортимент з/ч.
 2. Відповідаємо на будь-які питання, починаючи від організації збуту, до питань про розмір фонду зарплатню (рівень людей дуже різний, намагаємося допомогти тим, що людині необхідно).
 3. Знайомимо своїх клієнтів між собою, щоб вони могли продовжити спілкування. (Для багатьох це стало дуже корисним) могли продовжити спілкування між собою (для багатьох це стало дуже корисним).
 

Відкрийте свій сервіс з ремонту карданних валів

Разом з обладнанням ви отримаєте навчання навичок роботи, а також технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання.
Комерційна пропозиція на обладнання

Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі для підготовки комерційної пропозиції


  Вивчіть інші можливості