Пропонуємо готовий бізнес “Ремонт турбокомпресорів”

alt1
alt1

Отримайте комплексну пропозицію щодо відкриття свого ремонту турбін з одних рук

Виробляємо увесь комплекс обладнання для балансування турбокомпресорів. Ділимося досвідом роботи двох власних сервісів по ремонту турбін. Ми самі ремонтуємо турбіни, а також працюємо на своєму обладнанні, тому устаткування адаптоване для тих, хто на ньому працює. З нашим обладнанням термін окупності вашого бізнесу зменшиться в 2-3 рази. Ми не продаємо франшизу, кожен клієнт отримує те, що потрібно саме йому. Будьте першими у своєму регіоні.

Розмір ринку турбокомпресорів

За оцінками американської асоціації інженерів SAE, обсяги виробництва турбокомпресорів в світі зросли з 2013 року по 2016 рік у 3 рази. Компанія Honeywell у своєму прогнозі говорить, що до 2021 року обсяг ринку турбокомпресорів зросте ще на 70%. Навіть такі прихильники виробництва атмосферних двигунів як TOYOTA, HONDA, SUZUKI представили в останній рік нові двигуни з турбокомпресором.
В найближчі роки кількість двигунів з турбокомпресорами також буде невпинно зростати, тому що фактично це найпростіший, а також самий дешевий спосіб підняти потужність мотора на 10 ... 20% і знизити витрату палива на ті ж відсотки.
 
У регіональних ремонтників є можливість бачити автомобіль, з якого до нього потрапила в ремонт турбіна (двигун). Турбіна - агрегат залежний. Вона, як правило, виходить з ладу з якоїсь причини ззовні. Якщо цю причину не усунути, то ця причина буде вбивати турбіну далі. Абсолютна більшість негативних відгуків про ремонт турбокомпресорів пов'язані не стільки з неякісним ремонтом, скільки з «неусуненням» початкових проблем в автомобілі. Доступ до безпосереднього господаря авто, СТО яке обслуговує авто, а також самого автомобілю, різко підвищує можливості для розв'язання проблеми в цілому.
Статистика говорить про те, що в містах від 300 тис. осіб цей бізнес буде прибутковим. У містах понад 1 млн осіб, комфортно зможуть працювати від 2 до 5 майстерень. Причому ці цифри характерні для 2014 року, а з ростом ринку вони будуть рости.

РОЗВИТОК

За роки своєї роботи ми спостерігали сотні компаній, які відкрили ремонт турбін. Ми навчались в них так само як і вони у нас. Дуже часто ми «йшли» поряд і фіксували як удачі, так і помилки. Ми накопичили величезний досвід і готові ним ділитися. Узагальнюючи цей досвід, можна сміливо сказати, що всі успішні в цій області компанії дуже схожі одна на одну. А все неуспішні, неуспішні з різних причин.
Ми з упевненістю можемо показати вам швидкий і прямий шлях до успіху в цій галузі. Ми самі його пройшли. Ми самі успішно ремонтуємо турбіни, використовуючи обладнання власного виробництва, і самі застосовуємо ті навички, яким вчимо інших людей.
На ринку є компанії які виробляють - продають балансувальні верстати, але вони самі на них ніколи не працювали та навіть не здогадуються про їх недоліки. На ринку є компанії, які продають з / ч до турбін, але часто не знають нічого про них, так як самі їх ніколи не перевіряли. Вони не перевіряли відповідність геометричних розмірів з / ч, не встановлювали їх в турбокомпресори та не мають досвіду ремонту з їх застосування.

Практично у всіх хто, щось лагодить, є чому навчитися. Кожен з цих людей, якимось чином, видозмінює технологію, знаходить свої технічні рішення. Вони будуть і у вас, якщо ви займетеся цим бізнесом. Але на початку шляху немає сенсу винаходити «колесо». Його винайдено до вас. Ми просто допоможемо вам за кілька місяців пройти той початковий шлях, яким ми самі йшли кілька років.

Ми не продаємо франшизу і не «прив'язуємо» до себе назавжди (хоча розуміємо, що це збільшило б наші доходи). Це пов'язано з тим, що ми співпрацюємо з великою кількістю підприємств на ринку, яким необхідно тільки наше обладнання, тому що вони самі пройшли весь інший шлях і просто не мають потреби в нашому навчанні, з / ч і таке інше.
У нас ви можете купити тільки те, що вам потрібно з нижче перерахованого списку. Ми не нав'язуємо додаткові послуги. Ми намагаємося виявити індивідуальний підхід і дати саме те, що вам необхідно.

Відкрийте свій сервіс з ремонту турбокомпресорів

Разом з обладнанням ви отримаєте навчання навичок роботи, а також технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання.
Отримайте комплексну пропозицію щодо відкриття свого бізнесу

Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі для підготовки комерційної пропозиції


    Вивчіть інші можливості