Про компанію

 

Більше 500 підприємств в світі працюють на наших верстатах.

Компанія VTM GROUP – багатопрофільне українське верстатобудівельне підприємство з власним КБ, технологічним обладнанням та кваліфікованим персоналом.

Ми виробляємо балансувальні верстати різної конструкції, різного ступеня складності та автоматизації, для різних типів виробництва і спеціалізації.

 

 

 

Основні види діяльності:

– розробка і виготовлення універсальних і спеціальних балансувальних верстатів;

– модернізація, ремонт і обслуговування балансувального обладнання;

– розробка і виготовлення спеціального устаткування;

– ремонт автомобільних агрегатів: турбокомпресорів і карданних валів.

Наші верстати працюють у багатьох галузях промисловості:

  • металургія
  • авіаційна
  • електротехнічна
  • залізниця
  • автомобільна
  • енергетика та електростанції
  • нафтохімічна
  • машинобудівна та інші

За останні роки нами проведено понад 1000 і модернізовано більше 400 балансувальних верстатів з установкою сучасної цифрової електроніки власного виробництва. Такого досвіду немає ні в однієї вітчизняної компанії.

 

Наші верстати працюють в Англії, Болгарії, Нідерландах, Словенії, Індії, США, Латвії, Польщі, Казахстані, Вірменії, Румунії, ПАР та інших країнах.

На наших виробничих площ Постійно знаходяться верстати різніх моделей в процесі складання, налагодження та технологічної обкатки.

 

Ми є офіційним представником і сервісним центром вітчизняних і закордонних виробників:

 

Завод МИКРОН

МИКРОН є визнаним світовим лідером у виробництві кулькових гвинтових передач і гладких і різьбових калібрів. Ось уже 50 років ми виробляємо широкий асортимент ШВП для всіх видів промисловості.
 

LONG SHENQ ELECTRONIC

Компанія LONG SHENQ ELECTRONIC CO., LTD (Тайвань) спеціалізується у виробництві перетворювачів частоти для двигунів змінного струму, електроприводів постійного струму, сервоприводів, гальмівних пристроїв, периферійного і іншого електротехнічного обладнання.
 

Connection Technology Center, Inc.

CTC - пропонує найширший вибір високоякісних акселерометрів, кабелів і роз'ємів датчиків вібрації для промислового використання при моніторингу стану і профілактичному технічному обслуговуванні. Це кращий в галузі портфель продуктів, підтримуваний безумовної довічною гарантією на всі промислові акселерометри і аналізатори вібрації.