Перевірка точності

 

 

Основною характеристикою будь-якого балансувального обладнання є “мінімально досяжний залишковий дисбаланс”. Цей параметр вимірюється в одиницях питомого дисбалансу (грам-міліметрів на кілограм).

Для перевірки вищезазначені характеристики необхідно провести контрольні випробування, що відповідають ДСТУ 20076-2007 (ІSO 2953:1999).

Наша компанія надає послуги перевірки зарезонансного та дорезонансного балансувального обладнання на відповідність заявлених виробником значень “мінімально досяжного залишкового дисбалансу”.

Випробування проходить з використанням контрольних роторів, що відповідають вимогам ДСТУ 20076-2007 (ІSO 2953:1999).

У процесі контрольних випробувань можуть проводитися тести:

  • Тест на коректність роботи системи балансування.
  • Тест UMAR (мінімально досяжний залишковий дисбаланс) – відповідність значень заявленої точності обладнання.
  • Тест URR (коефіцієнт зменшення дисбалансу) – перевірка роботи окремих механічних вузлів та обладнання загалом.
  • Тест на точність виконання програмної компенсації оснащення обладнання.

Ці випробування можуть проводитися як у нас на підприємстві, так і на території клієнта, залежно від побажання замовника.

Контрольні випробування займають трохи понад 1 день за належної організації цього процесу. Ми маємо весь асортимент необхідних контрольних роторів для проведення випробувань.

Після проведення випробувань наші спеціалісти оформлюють протокол «контрольної перевірки обладнання», в якому вказуються результати контрольних випробувань.

За бажанням представник замовника може контролювати процес контрольних випробувань. Усі фахівці, які виконують цю процедуру, проходять спец. підготовку.

За спеціальним замовленням клієнт може замовити виготовлення контрольного ротора на нашій фірмі, термін виготовлення обговорюється в індивідуальному порядку.

Послугу сертифіковано.

Якщо вам потрібна консультація, звертайтеся до нас!

Разом із верстатом ви отримаєте технологію балансування, навчання навичок роботи, а також технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання.
Комерційна пропозиція на обладнання

Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі для підготовки комерційної пропозиції