Ремонт та модернізація

Проводимо ремонт та модернізацію різних балансувальних верстатів будь-яких виробників, усіх типів та систем відповідно до технічних вимог замовника.

 

VTM Group пропонує модернізувати балансувальні верстати більшості відомих виробників вантажопідйомністю від 10 кг до 40 тонн.

 • Фінансові вкладення в 2-3 рази менші порівняно з купівлею нового
 • Проведення робіт можливе протягом 2-3 днів на території замовника
 • Точнісні характеристики повністю відповідають сучасним вимогам
 • Відновлюємо балансувальні верстати більшості виробників будь-якого року випуску

До

Після

Основні роботи, що проводяться під час модернізації балансувальних верстатів

1. Заміна балансувальної системи

Встановлення нової вимірювальної системи

Встановлення сучасних балансувальних приладів дасть змогу підвищити якість балансування. Прилад розроблено та вироблено спеціально для застосування в складі балансувальних верстатів більшості наявних конструкцій. Точнісні характеристики верстатів після модернізації відповідають вимогам ГОСТ 20076-2007 і стандарту ISO 21940. Простота налаштування і роботи не потребують спеціальних теоретичних знань, що дає змогу освоїти роботу на модернізованому балансувальному верстаті в найкоротші терміни.
Балансувальна система ПБ-02М Повноцінний функціонал для вирішення різноманітних завдань з балансування. Дуже надійна, невибаглива до важких умов роботи система з РК-дисплеєм і мембранною клавіатурою.
Балансувальна система ПАК-1 Інноваційна балансувальна система з широким спектром програмно-реалізованих функцій виконана на базі промислового ПК із сенсорним монітором.

Встановлення нових датчиків і підсилювачів

Дає змогу замінити датчики вібрації, що вийшли з ладу або відсутні, гарантує надійність і довготривалу стабільність параметрів.

2. Встановлення нового електрообладнання

Плавне регулювання швидкості обертання, підвищення надійності та зручності користування верстатом, підвищення безпеки. Встановлення сучасного електрообладнання веде до спрощення конструкції, підвищення надійності та зручності користування верстатом, а також підвищує безпеку верстата. Монтаж проводиться комплексно, і включає в себе:
 • встановлення нових асинхронних електродвигунів;
 • виготовлення і монтаж нового електроприводу на базі перетворювача частоти з векторним керуванням;
 • виготовлення нового пульта управління і систем управління верстатом.

3. Змінні касети для роторів різної маси з різною шириною роликів

Застосування самовстановлювальних роликових касет із циліндричними зміцненими роликами унеможливить ймовірність утворення слідів "накатки" на настановних (підшипникових) шийках із низькою твердістю за великої маси ротора.

4. Виготовлення ремінного приводу деталі для верстатів з осьовим приводом

Ремінний привід верстата забезпечує універсальність верстата, виключає вплив приводу на результати балансування ротора.

5. Виготовлення осьового приводу деталі для верстатів із ремінним приводом

Осьовий привід обертання деталі дає змогу балансувати на верстаті ротора зі значними аеродинамічними опорами або з особливостями конструкції, що не дають змоги застосувати ремінний привід.

6. Доповнюємо електричними домкратами для безударного встановлення ротора

Домкрати для плавного встановлення і зняття ротора з опор, що забезпечують захист механізмів верстата від ударів ротора, створюють зручність і безпеку в процесі роботи. Можуть бути демонтовані під час балансування невеликих роторів.

7. Виготовляємо самовстановлювальні роликові касети, регульовані за висотою

Встановлюємо важільну підвіску з підшипниковими шарнірами, яка має низьку власну резонансну частоту, що гарантує стійкість і довговічність верстата. У разі необхідності можливе збільшення вантажопідйомності верстата. Механізм фіксації підвіски під час розгону і гальмування ротора дає можливість виконувати балансування роторів зі значним початковим дисбалансом.

8. Доповнюємо універсальними торцевими упорами

Для роботи з ремінним приводом необхідно використовувати "осьові упори", завдання яких перешкоджати зміщенню ротора в осьовому напрямку. Осьові упори підвищують безпеку балансування і не впливають на точність.

9. Монтуємо нову гідравлічну систему

Включає в себе заміну всіх трубопроводів і встановлення нової малостанції з сучасними гідроапаратами, що підвищує рементопридатність і полегшує обслуговування верстата.

10. Встановлюємо захисні кожухи рухомих елементів приводу

Виготовлення захисної огорожі підвищить безпеку експлуатації верстата, дасть змогу привести у відповідність технічний стан обладнання до вимог безпеки, що діють на підприємстві. Можливе виготовлення огорожі різних класів або їх поєднання: огорожа робочої зони верстата, що унеможливлює доступ сторонніх осіб у небезпечну зону та захищає від контакту з рухомими частинами верстата або ротора, або захисний кожух, що забезпечує захист від відірваних коригувальних вантажів, що відірвалися, або частин ротора, що обертається.

11. Виготовлення спеціального оснащення для балансувальних верстатів

Балансувальний верстат може бути додатково укоплектований:
 • Спеціальні оправки для балансування деталей, що не мають власних несучих поверхонь (диски, вентилятори, насоси).
 • Змінні призматичні опори дають змогу балансувати ротори у власних підшипниках.
 • Модуль корекції дисбалансу - свердлильний, фрезерний або зварювальний модуль - залежно від технологічності деталі та вимог щодо балансування.

Підвищіть точність і надійність вашого балансувального верстата, провівши модернізацію основних вузлів.

Ми завжди зможемо запропонувати рентабельний варіант ремонту вашого балансувального верстата
Отримайте пропозицію на ремонт і модернізацію

Залиште заявку, і ми надішлемо проект ремонту вашого балансувального верстата


  Наші роботи