Гарантія та сервіс

 

Гарантії виробника

1. Балансувальний верстат приймається технічним контролером заводу-виготовлювача, перевіряється на відповідність встановленим технічним вимогам і може бути використаний споживачем з технічного призначення.

2. Термін гарантії встановлюється 12 місяців.

3. Завод-виробник зобов’язується, в гарантійний період, ремонтувати вийшовший з ладу верстат. Гарантійні зобов’язання поширюються за умови дотримання споживачем встановлених умов експлуатації, транспортування, обслуговування та зберігання верстата. Вихід з ладу обладнання не може служити підставою для пред’явлення вимог про компенсацію будь-яких інших витрат крім ремонту самого обладнання.

4. Початок гарантійного терміну обчислюється з дня пуску верстата в експлуатацію, але не пізніше 6 місяців з моменту отримання верстата, на складі виготовлювача.

 

 

Сервісна служба

За роки роботи ми спроєктувати, виготовили, відремонтували і модернізували величезну кількість різного балансувального обладнання. Наші сервісні інженери готові надати вам професійну допомогу:

• Технічне обслуговування та ремонт будь-якого балансувального обладнання

• Демонстрація обладнання в роботі, проведення тестового балансування і корекції дисбалансу ротора;

• Провести навчання по роботі на балансувальних верстатах виробництва компанії ВТМ Групп

• Перевірка ваших верстатів на точність відповідно до міждержавного стандарту ГОСТ 20076-2009 нашою сертифікованою організацією

• Консультації з технічних питань:

Сервісний відділ – Олег Миколайович Шукшин

+380503911662 – viber/telegram/whatsapp
3911662@gmail.com – e-mail

Олег Николаевич Шукшин

+380503911662 - viber/telegram/whatsapp

3911662@gmail.com

Додаткова комплектація до верстатів