Балансувальний верстат 9Д717

Балансувальний верстат для двигунів
Балансувальний верстат для молотильних барабанів та біттерів
Балансувальний верстат 9Д717
Балансувальний верстат 9Д717
Балансувальний верстат для двигунів
Балансувальний верстат для молотильних барабанів та біттерів
Балансувальний верстат 9Д717
Балансувальний верстат 9Д717
1500
Максимальна маса, кг
1800
Максимальний
діаметр, мм
3000
Довжина
ротора, мм
0,4
Точність, г.мм/кг
Верстат для балансування широкого ряду роторів масою 15 – 1500кг. Універсальний, горизонтальний, дорезонансний тип. На такому верстаті можна балансувати
  • міжпорні та консольні ротори (якорі, насоси, ротори турбін)
  • ротора на спеціальних оправках (димососи, вентилятори, шківи, ​​робочі колеса)
  • ротора у власних підшипниках (ролики, валки)

Балансувальний верстат 9Д717 застосовується для балансування роторів різних конструкцій на ремонтних та виробничих підприємствах. Завдяки вузьким стійкам та можливості встановлення комбінованого приводу обертання для застосування різних технологічних прийомів.

Верстат моделі 9Д717 має просту, але досить надійну і функціональну конструкцію, що дозволяє без проблем здійснювати балансування якорів електродвигунів всіх типів, роторів генераторів і врівноважувати такі деталі як бітери та вентиляторні колеса навіть якщо вони мають великий початковий дисбаланс. Маючи необхідне оснащення, можна також виконувати балансування роторів у власних підшипниках, що дуже зменшує час ремонту, оскільки заміна підшипників може створити безліч проблем і стати причиною псування цапф ротора.

Таким способом зручно визначати та усувати дисбаланс на роторах електродвигунів, барабанах, валках металургійних шестернів, а також валах шнеків та валах поліграфічного обладнання. Верстат має високий ступінь універсальності, що дозволяє балансувати деталі типу диск, такі як крильчатки та робочі колеса димососів, та усувати дисбаланс на деталях типу вал, наприклад: молотильні барабани або ротори комбайнів.

Такі складальні одиниці як насоси та повітродувки часто потребують балансування після ремонту або через знос робочих площин у процесі експлуатації та балансувальний верстат серії 9Д717 відмінно справляється з врівноваженням цих роторів.

Ми пропонуємо комплексне рішення щодо балансування деталей, а не просто продаємо верстати

Разом із верстатом ви отримаєте технологію балансування, навчання навичок роботи, а також технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання.
Комерційна пропозиція на обладнання

Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі для підготовки комерційної пропозиції






    Переваги та особливості

    Висока точність балансування

    Балансувальний верстат 9Д715У
    • Особливої ​​конструкції роликів, під час їх складання застосовуються підшипники підвищеної точності, а також використовується складна, запатентована технологія шліфування «exact barrel» ®.
    • Монолітна конструкція опор та станини запобігає втратам вібрації при балансуванні шляхом зменшення кількості елементів «коливальної системи».
    • Високоточні датчики сприймають навіть мікровібрацію, що виходить від ротора.

    Зручність використання

    • Дозволяє вимірювати величезні дисбаланси без руйнування верстата, а також коригувати дисбаланс ротора прямо на верстаті.
    • Низька власна «резонансна частота» опор дозволяє врівноважувати ротор на малих обертах.
    • Ширина опорних роликів та роликової касети дозволяє встановити ротора з дуже малою довжиною опорних шийок ротора.
    • Висота розташування «роликових касет» дає можливість встановлювати вироби з великими габаритними розмірами, а модульна конструкція дозволяє збільшувати стандартні розміри верстата шляхом простовок та оснащення.
    • Опора має можливість регулювання «роликового блоку» по висоті, що дозволяє балансувати ротора з різним діаметром опорних шийок, а також дозволяє відцентрувати ротор при налагодженні верстата.
    • Унікальна технологія «micro-tuning mechanism» ® дозволяє усунути ефект «різьблення» (коли ротор зміщується в осьовому напрямку).
    • Опори виставляються щодо станини за допомогою ланцюгового механічного приводу, це спрощує процес налагодження.
    • Особлива конструкція опор дозволяє встановити ротор, не звертаючи уваги на його довжину, обмеженням є лише ширина «привідного ременя» або довжина станини. (За спеціальним замовленням станину можна виконати під ротор будь-якої довжини).
    • «Ремінний привід» має запатентовану конструкцію «LONG STROKE» ®, яка дозволяє, маючи всього два приводні ремені відбалансувати будь-який ротор.
    • Електродвигун має запас за потужністю, що дозволяє зменшити час розгону та гальмування деталі.
    • Електропривод оснащений частотним перетворювачем, він забезпечує надійний захист всього електрообладнання та дозволяє організувати плавний розгін та гальмування електродвигуна, а також виконувати безступеневе регулювання частоти обертання ротора.

    Виконання верстата

    • Альтернативою "ремінного приводу" є "осьовий привід", в якому використовується карданний вал, який здатний передавати великий крутний момент від електродвигуна до ротора. Такий привід застосовують для деталей, що мають великий аеродинамічний опір або особливості конструкції (наприклад шнеки). Осьовий привід всіх верстатів серії 9Д оснащений повноцінною піноллю.
    • Комбінований привід - два приводи осьової та ремінної на одній станині. Такий верстат буде потрібний підприємствам з різноманітними за конструкцією роторами.
    • Свердлильний модуль для усунення дисбалансу ротора не знімаючи з верстата. Зручно використовуватиме збільшення продуктивності операції.

    Балансувальна система та управління

    Робимо балансування простіше - головна перевага, що характеризує наші балансувальні системи.
    • Легкість використання та простота роботи не потребують спеціальних теоретичних знань від оператора.
    • Відображає процес балансування в реальному часі, відстежує поведінку дисбалансу ротора на екрані для досягнення найкращого результату.
    • Максимальна чутливість верстата в будь-який момент експлуатації, налаштування на ротор та калібрування верстата здійснюється самим оператором.
    • Вільний від впливу зовнішніх факторів вібрації на результат вимірювання, має високий рівень перешкоди для всіх елементів.
    • Функціональність та точнісні характеристики на рівні світових лідерів завдяки 40-річному досвіду розробки та застосування у різних галузях.

    Технічні характеристики

    Параметр 9Д717
    Діапазон мас роторів, що балансуються, кг 15 - 1500
    Максимальний діаметр ротора (над станиною), мм 1800
    Діаметр опорних шийок ротора, мм 40 - 230
    Відстань між серединами опорних шийок ротора, мм, min/max 360 - 3000
    Тип опор Роліки
    Мінімально досяжний залишковий питомий дисбаланс, м.мм/кг 0,4
    Діапазон частот обертання ротора, об/хв 250 - 1200
    Тип приводу Частотно-регульований асинхронний електропривод
    Потужність електродвигуна, кВт 7,5
    Елемент, що передає обертання ротора Ремінь
    Приладове обладнання ПБ-02М / ПАК-1
    Довжина основи, мм 3150
    Комплектація Привідні ремені Посібник з експлуатації

    Підтримка та навчання при покупці

    Наша фірма має сервісний центр технічної підтримки. У разі виникнення будь-яких питань, ви можете звернутися до нас за допомогою.

    Запросіть пропозицію на обладнання
    Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб підібрати індивідуальне рішення

    Вивчіть інші верстати серії


    На сторінці вказано перелік характеристик базової моделі верстата. Практично будь-який параметр верстата, що стосується ротора, що балансується (діаметр, довжина, маса і т. д.) може бути змінений за бажанням замовника. При замовленні верстата всі параметри ротора, що балансується, обов'язково узгоджуються додатково.


     
    БЕЗКОШТОВНО
    Рахуємо правильно допуски на допустимий залишковий дисбаланс за вашими кресленнями. Балансуй правильно!