ВЕРСТАТИ БАЛАНСУВАЛЬНІ СЕРІЇ 9А

Універсальні балансувальні верстати дорезонансного типу з горизонтальною віссю обертання ротора слугують для балансування роторів

Універсальні балансувальні верстати з горизонтальною віссю обертання ротора, що служать балансування легких роторів, мають різну конфігурацію. Дана серія верстатів має безліч інноваційних технічних рішень, які дозволяють зробити балансування простим і доступним будь-якій людині. Верстати мають високу продуктивність та функціональність, що робить їх затребуваними на виробництвах у різних галузях промисловості. Компанія VTM GROUP випустила серію верстатів 9А, до якої увійшли 9А710, 9А713, 9А714. Ця серія верстатів випускається понад 40 років. Вона є продовженням легендарної серії верстатів 9С712М, 9А713П і 9А714П, що випускалися Одеським заводом Мікрон (ОЗПС ім ХХV Партз'їзду). Їх було випущено кілька тисяч штук. Досі є підприємства, які їх успішно експлуатують і вважають найкращими у своєму класі. Ми пишаємося тим, що можемо продовжити закладені в цій серії якості, характерні для радянської «школи» верстатобудування:
 • Надійність (правильніше сказати «незнищенність»)
 • Фантастична ремонтопридатність
 • Точність
 • Швидкість балансування
Верстати серії 9А проектувалися для задоволення потреб дрібносерійних та одиничних виробництв, проте завдяки своїй універсальності та продуктивності вони також знайшли широке застосування у різних ремонтних майстернях. Всі верстати цієї серії мають високу точність визначення дисбалансу – 0,4 г∙мм/кг.

Ми пропонуємо комплексне рішення щодо балансування деталей, а не просто продаємо верстати

Разом із верстатом ви отримаєте технологію балансування, навчання навичок роботи, а також технічну підтримку на весь термін експлуатації обладнання.
Комерційна пропозиція на обладнання

Залишіть заявку, наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі для підготовки комерційної пропозиції


  Підтримка та навчання при покупці

  Наша фірма має сервісний центр технічної підтримки. У разі виникнення будь-яких питань, ви можете звернутися до нас за допомогою.


  На сторінці вказано перелік характеристик базової моделі верстата. Практично будь-який параметр верстата, що стосується ротора, що балансується (діаметр, довжина, маса і т. д.) може бути змінений за бажанням замовника. При замовленні верстата всі параметри ротора, що балансується, обов'язково узгоджуються додатково.


   
  БЕЗКОШТОВНО
  Рахуємо правильно допуски на допустимий залишковий дисбаланс за вашими кресленнями. Балансуй правильно!